ساخت تیزر تبلیغاتی | فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بالای انسان ها از گوشی های هوشمند و رایانه های شخصی، تبلیغات و همچنین ساخت تیزر تبلیغاتی جایگاه والایی بین مردم پیدا کرده است. حدود 30 سال پیش ، مخاطبان روزانه در معرض صد تبلیغ قرار می‌گرفتند اما امروز این عدد به بالای 10 هزار رسیده است و دلیل این امر محبوبیت روز افزون شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام است.

در میان روش های تبلیغاتی مختلف ، ساخت تیزر تبلیغاتی پر بازدیدترین و البته پر بازده ترین آنهاست. (در اینستاگرام بازدید ویدئوها تقریبا 3 برابر بالاتر از بازدید تصاویر است)

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای سام سیر ویژه جام جهانی با حضور وحید امیر و خسرو حیدری

نمونه کار تیزر تبلیغاتی حرفه ای استودیو ساترین با حضور فوتبالیست های مشهور

چی؟

تیزر چیست؟ ساخت تیزر تبلیغاتی چگونه رقم می‌خورد؟

به تعریف کلی، به محتوای کوتاه ویدئویی که معرف یک محصول یا خدمات است و با هدف برانگیخته کردن حس کنجکاوی در بینندگان ساخته می‌شود تیزر تبلیغاتی گفته میشه. محدوده زمانی استاندارد آن با توجه به نوع تیزر بین 10 ثانیه تا 1 دقیقه می‌باشد. (البته این گفته رسمی نیست و زمان کلیپ تبلیغاتی می تواند مطابق خواسته شما بیشتر یا کمتر باشد)

اما ساخت تیزر تبلیغاتی، به همین راحتی نیست و نیازمند یک برنامه دقیق از پیش تولید تا مراحل پس تولید آن است. در هر مرحله، باید کیفیت خروجی کار بالا و در سطح همسان قرار بگیرد تا یک تیزر تبلیغاتی نامتوازن نداشته باشیم. هر چقدر مجری پروژه شما پخته تر و حرفه ای تر عمل کند، یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای تر خواهید داشت و می توانید مانور زیادی روی برند یا کسب و کارتان بدهید. 

همانطور که اطلاع دارید، یک کسب و کار قوی با نمایش ضعیف، ضعیف باقی می‌ماند. پس با اعتماد به تیم حرفه ای و تخصصی استودیو ساترین، فیلمبرداری تبلیغاتی و ساخت تیزر خود را به افرادی بسپارید که چندین سال در این حوزه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و بهترین تجهیزات را برای هدف رسانه ای شما در اختیار دارند. استودیو ساترین، در ارائه قوی با یک تیزر تبلیغاتی فوق حرفه ای همراه شما خواهد بود.

فیلمبرداری تبلیغاتی و صنعتی در تهران

یکی از خدمات استودیو ساترین، فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی است. همه کسب و کارها، کارخانه ها، واحدهای تولیدی، بازرگانی ها و غیره برای نمایش محیط کار خود و معرفی آن به دیگران، نیازمند فیلمبرداری تبلیغاتی یا صنعتی هستند. با توجه به فراگیر شدن ساخت تیزرهای تبلیغاتی، استفاده از به روز ترین تجهیزات تصویربرداری،گریز ناپذیر است.

تصویربرداری هوایی با هلی شات های باکیفیت، یکی از مثال هایی است که می‌توان در مورد اهمیت کاربرد تجهیزات در ساخت یک تیزر تبلیغاتی حرفه ای نام برد. استودیو ساترین، همه آنچه که برای یک فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی عالی و درجه یک نیاز است، اعم از هلی شات، دوربین های فیلمبرداری جدید، لنز مخصوص، وسایل نورپردازی و غیره را در اختیار دارد تا به دغدغه صاحبان کسب و کار و صنایع خرد و کلان، در مورد ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای پاسخ دهد.

خدمات عکاسی هوایی برای ساخت تیزر تبلیغاتی و فیلمبرداری تبلیغاتی کارخانه دلپذیر

استودیو ساترین، در شهر تهران و منطقه ولنجک مستقر است، ولی می‌تواند نیازهای تبلیغاتی و رسانه ای تمام کسب و کارها در شهرهای تهران و کرج و همچنین شهرهای شمالی را برطرف نماید. تمامی فرآیند تصویربرداری توسط مدیریت استودیو ساترین، جناب استاد شجاع الدین آقایی نظارت خواهد شد تا بهترین خروجی به کارفرما ارائه گردد.

خصوصیات ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای چیست؟

همانطور که می‌دانید این روزها بازار کسب و کارهای آنلاین بیش از هر زمان دیگری داغ شده و رقابت بالایی بین فعالان اینترنتی و فروشندگان مجازی شکل گرفته است. از طرفی دیگر شبکه های مجازی بین عموم مردم محبوبیت بالایی کسب کرده اند و این امر برای صاحبان کسب و کارها یک برگ برنده به حساب می‌آید که با تکیه بر آن قادر به پیروزی در این رقابت سخت و پیشی گرفتن از سایر رقبای خود هستند.

ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای تخصصی که به خلاقیت ، حوصله ، دانش بالا از فیلمبرداری و تجربه نیاز دارد. و اصلی ترین هدف آن انتقال یک پیام تبلیغاتی در کوتاه ترین زمان و به تاثیرگذار ترین شکل ممکن به مخاطبان است.

ما در استودیو فیلمبرداری ساترین با در دست داشتن تجهیزات مدرن فیلمبرداری صنعتی و ساخت تیزر تبلیغاتی و با داشتن پرسنل مجرب و با شناخت کافی از نیازهای مخاطبانتان، این امر مهم رو برای شما به بهترین نحو عملی می کنیم.

انتقال یک مفهوم به ذهن بیننده با ارئه ایده های خلاقانه در تیزر تبلیغاتی

ویژگی های اصلی یک تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار :

مخاطب محور باشد

… ایده های جذاب و مفهومی در آن گنجاده شده باشد

تا حد امکان کوتاه و پر محتوا باشد

… تدوین و مونتاژ حرفه ای و استفاده از موسیقی مرتبط در تیزر

زیبایی های بصری دیداری و شنیداری موافق با سلیقه مصرف کنندگان (در ساخت تیزر تبلیغاتی از محصولات)

… با یک فراخوان برای اقدام به خرید یا ثبت نام به پایان برسد

عوامل ساخت تیزر استودیو ما، همه این اصول ها را فرا گرفته اند و در کار خود استفاده می‌کنند.

نمونه کار ساخت تیزر تبلیغاتی 

استودیو ساترین در طی مدت فعالیت خود توانسته است رزومه خوب و قابل توجهی در زمینه ساخت تیزر و فیلمبرداری صنعتی و تبلیغاتی داشته باشد. همه این موارد به خاطر تخصص تیم عوامل تصویربرداری و همچنین به کارگیری از بهترین و به روزترین تجهیزات فیلمبرداری تبلیغاتی محقق شده است.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی سام سیر ویژه جام جهانی 2018

در بالا، یکی از نمونه تیزرهای تبلیغاتی کار شده توسط استودیو ساترین برای شما به نمایش گذاشته شده است. سام سیر یکی از شرکت های متوالی برگزاری تورهای جام جهانی 2018 به مقصد روسیه بود و فیلمبرداری تبلیغاتی و ساخت تیزر آن بر عهده استودیو ساترین بود. این مراسم با حضور عموم مردم و همچنین چهره های فوتبال ملی برگزار شد و با استفاده از بهترین تجهیزات و حضور کادر مجرب تصویربرداری، در پوشش رسانه ای قرار گرفت. 

نمونه کار تیزر تبلیغاتی رستوران شاندیز سعادت آباد تهران

یکی دیگر از نمونه کارهایی که می‌توانید آن را در اینجا ببینید، نمونه کار مربوط به ساخت تیزر تبلیغاتی رستوران شاندیز در سعادت آباد تهران است. در اینجا دو تیزر متفاوت مشاهده می کنید که یکی به صورت همایش و دیگری به صورت معرفی و تبلیغاتی اجرا شده است. تمامی برنامه ریزی ها و افیش عوامل و تجهیزات توسط استودیو ساترین و با مدیریت استاد شجاع الدین آقایی صورت گرفته است و از کیفیت خروجی کار، می‌توانید تخصص و حرفه ای بودن تیم رسانه ای را متوجه شوید.

نمونه کار تیزر تبلیغاتی کارخانه فرپام

کارخانه فرپام، یکی از واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه انواع تجهیزات و قطعات الکتریکی و الکترونیکی است و ماموریت طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی آن، بر عهده تیم مجرب استودیو ساترین صورت گرفته است. برای فیلمبرداری تبلیغاتی در این کارخانه از انواع تصاویر هوایی و زمینی بهره گرفته شده است و برای ارائه خروجی با کیفیت و قابل قبول برای ارائه در شبکه های اجتماعی، از بهترین و به روترین تجهیزات تصویربرداری هوایی و معمولی استفاده شده است. 

مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی

برای ساخت تیزر تبلیغاتی، قالب های متنوعی وجود دارد که مورد استفاده قرار می‌گیرند اما به حالت کلی ساخت و فیلمبرداری تبلیغاتی و صنعتی در سه مرحله زیر خلاصه می‌شود:

پیش تولید تیزر تبلیغاتی

در این مرحله کارگردان هنری استراتژی کلی تیزر و همچنین بازیگران ، دوربین های فیلمبرداری و تدوینگر را انتخاب می‌کند. معمولا پیش تولید ساخت تیزر تبلیغاتی، یا به صورت سناریو دار یا به صورت بدون سناریو و فقط با هدف معرفی برند صورت می‌گیرد. اما نوع سناریو دار، جذاب تر از نوع معمولی است و بیشتر فیلمبرداری تبلیغاتی بدون سناریو صورت می‌گیرد و تیزرهایی که در اینستاگرام، فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی ساخته می‌شود، فاقد سناریو هستند. 

خود انواع تیزر بدون سناریو، معمولا به چند دسته تقسیم می‌شوند. یکی از آنها معرفی توسط مجری و دیگری معرفی روی تصاویر اینسرتی با نریشن است. نریشن در واقع همان صوتی است که گوینده برای تیزر تبلیغاتی می‌خواند و در اختیار سازنده قرار می دهد. نریشن می تواند توسط گوینده های معمولی یا گوینده های صدا آشنا ( مثل بازیگران، دوبلورها و گوینده های معروف) انجام شود. طبیعتا استفاده از نریشن با صدای معروف تر، به افزایش جذابیت تیزر تبلیغاتی کمک می‌کند و این مورد باید در پیش از تولید معین شود. 

مرحله تولید تیزر تبلیغاتی 

 پس از آماده شدن عوامل فیلمبرداری، کار تولید آغاز می شود. معمولا برای بهتر شدن کار، هر سکانس دو یا سه بار ضبط می‌شود. فیلمبرداری تبلیغاتی و صنعتی، در اینجا نمایان می شود. تمامی تجهیزات به همراه عوامل در روز موعود در مکان مشخص، آفیش می‌شوند و با حضور تمامی عوامل، تصویربرداری تیزر تبلیغاتی انجام می شود. 

برای ارائه خروجی با کیفیت تر از آنچه که در ذهن دارید و در پیش تولید به آن فکر کرده اید، باید هم از عوامل حرفه ای تر استفاده شود و هم تجهیزات جدیدتر و با کیفیت تری مورد استفاده قرار بگیرد.

مرحله بعدی مونتاژ و تدوین تیزر است چرا که یک کلیپ تبلیغاتی بدون تدوین هیچ ارزشی ندارد.

مرحله پس از تولید تیزر تبلیغاتی:

بعد از ساخت تیزر نوبت به انتشار آن است. شبکه های تلوزیونی ، شبکه های مجازی و حتی بیلبوردهای شهری بهترین مکان برای به نمایش گذاشتن این کلیپ های تبلیغاتی هستند. استودیو ساترین، دارای نمونه کارهای منتشر شده متنوعی است و بسیاری از تبلیغات تهیه شده توسط این استودیو، در شبکه های تلویزیونی نیز پخش شده است. 

مونتاژ و تدوین تیزر های تبلیغاتی

همانطور که پیش تر گفتیم، یک تیزر تبلیغاتی بدون مونتاژ هیچ ارزشی نداشته و قابل پخش برای عموم نیست.

اینکه برای تدوین چه سبکی به کار برده شود کاملا بستگی به محتوای تیزر شما دارد مثلا برای تبلیغ لوازم ورزشی یا کفش ورزشی ریتم و موسیقی تیزر باید سریع و هیجانی باشد یا برای تبلیغ بوتیک لباس، رستوران و کافه از سبک و موسیقی آهسته و ملایم استفاده می شود.

ما با در اختیار داشتن فیلمبرداران و تدوینگران حرفه ای، خروجی کار رو با کیفیتی عالی و قیمتی ارزنده در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

فرم مشاوره رایگان خدمات تیزر تبلیغاتی

برای دریافت مشاوره رایگان در حوزه ساخت تیزر تبلیغاتی حرفه ای، فرم مقابل را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

پیمایش به بالا