درباره ما

استودیو عکاسی و فیلمبرداری ساترین

اهداف ما

استودیو ساترین، با دراختیار داشتن کارکنان متخصص و حرفه ای در زمینه عکاسی و تصویر برداری، بعنوان یکی از  اولین مراکز تخصصی عکاسی  و تصویر برداری در ایران، ارتقاء کیفیت ساخت فیلم های تبلیغاتی , عکاسی صنعتی و تبلیغاتی را با نگاهی مشتری مدارانه سرلوحه اقدامات خود قرارداده است .

در اين راستا با حفظ تكيه گاه هاي اصلي مجموعه يعني جلب رضايت مشتري ، نيروي انساني خلاق و دلسوز، دانش و اطلاعات و توانمندي هاي فني در راستاي بهبود مستمر فرايندها و خدمات ،پويايي در امر تحقيقات، وارتباط با شركتهاي همکار معتبر سيستم مديريت كيفيت را بر اساس  استانداردهاي ISO-9001:2008 طراحي واجرا نموده است.

و امید آن دارد با ورود گسترده به بازارهای داخلی و تعامل هرچه بیشتر با شرکتهای معتبر همکار فعالیتهای خود را در هر سه بخش صنعتی، تبلیغات و هنری بیش از پیش بهبود بخشد.

اين مجموعه در نظر دارد با ارتقاء تشكيلات بازرگاني،بازاريابي، مالي ،منابع انسانی، ارتباط با مشتری و امور کیفی ارائه سرويسهاي مربوطه و بهره گيري از روشهاي مدرن تحقيق وتوسعه و بازرگاني، توانمنديهاي واقعي خود و تمركز تخصصي آنها ،در جهت بهبود كيفيت وتنوع ارائه خدمات و کسب سهم بازار بیشتر برنامه ريزي واقدام نمايد.در اين راستا موارد زير در سال جاري بعنوان اهداف شركت منظور گرديده است.

  • توسعه بازارهاي هدف با افزايش سـهم حجم بازار داخلي و حضـور فعال در بازارهاي منطقه‌اي نسبت به سال گذشته
  • افزايش حاشیه سود
  • ايجاد ركوردهاي قابل سنجش همراه با نگاهي خلاق و نوآوری در جهت بهبود کیفیت خدمات خود .
  • توسعه مديريت منابع انساني بعنوان ارزشمندترين سرمايه مجموعه از طريق جلب مشاركت و آموزش هاي مستمر
  • ايجاد ارتباط با مشتريان با هدف بررسي نيازمنديهاي آنها در جهت افزايش رضايتمندي مشتري

در راستاي نيل به اهداف فوق ،مديريت مجموعه  ضمن تعهد به تأمين منابع لازم جهت دستيابي به اهداف فوق الذكر و بازنگري دوره اي مربوط و در راستاي خط مشي تعريف شده از سرمايه هاي اصلي مجموعه يعني كاركنان نيز انتظار دارد با ايجاد فضاي همدلي و همكاري و تكيه بر اصول نظم ،اعتقاد به توليد ملي و ارتقاء تخصصي و احترام به مشتري، مجموعه را در حفظ سيستم مديريت كيفيت و ارتقاء روز افزون آن ياري رسانند،در اين جهت تحقق نظام مديريت كيفيت فراگير  (TQM) و ارتقاء هر چه بيشتر سطح تحقيقات و دانش فني هدف اصلي مجموعه بوده و سعي مي نمايد در جهت تحقق اين نظام ،پرچمدار صنعت عکاسی كشور باشد.  

مديريت استودیو ساترین   شجاع الدین آقایی

سطح کار ما در زمینه های عکاسی و فیلمبرداری

مجموعه های  توسعه يافته ساترین با جايگاه برتر و شايسته در کشور و مطرح بین سه برند عکاسی برتر  داخلی، با تلاش و کوشش فراوان موفق به کسب 6 گواهینامه معتبر داخلی و خارجی در زمینه عکاسی و فیلمبرداری شده است.

عکاسی صنعتی
95%
عکاسی تبلیغاتی
87%
عکاسی 360 درجه و پانوراما
80%
ساخت تیزر تبلیغاتی
80%
پیمایش به بالا