6 اصطلاح مهم عکاسی که باید بدانید! (بخش اول)

6 اصطلاح مهم عکاسی که باید بدانید! (بخش اول)

محمد رضا بهجانی
On 2-اسفند-1399

دنیای بزرگ عکاسی پر است از اصطلاحات و قوانینی که ما را برای رسیدن به هدفمان، یاری می دهند. فراگیری  این اصطلاحات نه تنها به دانسته های شما درباره حرفه ی عکاسی می افزاید بلکه

عکاسی تبلیغاتی چیست

عکاسی تبلیغاتی چیست

محمد رضا بهجانی
On 13-بهمن-1399

این یک متن تست است . این یک متن تست است . این یک متن تست است . این یک متن تست است . این یک متن تست است . این یک متن تست است

PREV NEXT
عکاسی صنعتی

عکاسی صنعتی | عکاسی تبلیغاتی - هوایی و 306

گالری عکاسی

تهیه و ساخت انواع کلیپ صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی از کالا

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی کالا – محصولات

طراحی سایت اختصاصی

طراحی تخصصی وب سایت های صنعتی و ...

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

چرا تیزر تبلیغاتی ؟ شاید اولین سوالی که در ذهم شما شکل بگیرد این موضوع باشد که از این همه روش های تبلیغاتی به چه علت باید اقدام بهساخت ویدیو تبلیغاتی نمود و این تیزر ساخته شده کجا مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا اولین ذهینیتی که بعد از شنیدن ساخت تیزر تبلیغاتی به ذهن شما خطور میکند تیزرهای تبلیغاتی که در صدا سیما پخش می شود می باشد و ممکن است این سوال در ذهن شما باشد که با توجه به هزینه های بالای تیزرهای تبلیغاتی که در شبکه های صدا و سیما پخش می شود از نظر توانایی مالی قادر به پرداخت این هزینه ها نخواهید بود و در نتیجه ساخت تیزر تبلیغاتی کار چندان معقولی به نظر نرسد.

امروزه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام – اینستاگرام-یوتوپ-آپارات و… روش تبلیغات از روش های سنتی بسیار فاصله گرفته است و دیگر شما برای نمایش تبلیغات خود مجبور نمی باشید که تیزر تبلیغاتی خود را حتما در شبکه های صدا و سیما نمایش دهید. اگرچه همچنان صدا و سیما یکی از بهترین و مهمترین رسانه های تبلیغاتی می باشد ولی در کنار صدا و سیما شبکه های اجتماعی جای خود را باز کرده اند و جایگاه قابل قبولی برای نمایش تبلیغات را دارا می باشند در نتیجه نمایش تیرز های تبلیغاتی شما در شبکه های اجتماعی اگر به صورت حرفه ای و با برنامه ریزی صحیح انجام گیرد می تواند بسیار کارا باشد و با هزینه ای بسیار کمتر نسبت به هزینه تبلیغات و نمایش تیزر تبلیغاتی در صدا و سیما قابل انجام می باشد. نکته دیگری که استفاده از شبکه های اجتماعی جهت تبلیغات دارد امکان شیر شدن و پخش تیزر شما در بلند مدت می باشد و بعد از انتشار تیزر شما در شبکه های اجتماعی این قابلیت وجود دارد تیزر ساخته شده در بلند مدت کارایی بیشتری داشته باشد و مخاطبین بیشتری را جذب کند.

حوزه های تخصصی فعالیت ما در طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی

عکاسی مبلمان
پخش ویدیو
عکاسی مبلمان
پخش ویدیو
عکاسی مبلمان
پخش ویدیو
عکاسی مبلمان
پخش ویدیو
عکاسی مبلمان
پخش ویدیو

تیم ویدیویی آتلیه ساترین چه سبک هایی کار میکنند و تفاوت آت ها در چیست ؟

معمولا اولین ذهینیتی که بعد از شنیدن ساخت تیزر تبلیغاتی به ذهن شما خطور میکند تیزرهای تبلیغاتی که در صدا سیما پخش می شود می باشد و ممکن است این سوال در ذهن شما باشد که با توجه به هزینه های بالای تیزرهای تبلیغاتی که در شبکه های صدا و سیما پخش می شود از نظر توانایی مالی قادر به پرداخت(قیمت ساخت تیزر) این هزینه ها نخواهید بود و در نتیجه ساخت تیزر تبلیغاتی کار چندان معقولی به نظر نرسد. البته این مورد در یک جهت درست می باشد و اگر شما بخواهید صرفا از تیزر تیلیغاتی برای نمایش در شبکه های تلوزیونی استفاده نمایید باید حتما هزینه های نمایش تیزر تبلیغاتی را کنار گزاشته و بعد از اینکه بودجه مورد نظر شما تهیه شد اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی نمایید.

اما نکته ای که در اینجا قصد داریم به آن اشاره کنیم این مورد می باشد که امروزه با توجه به گسترش شبکه های اجتماعی از جمله تلگرام – اینستاگرام-یوتوپ-آپارات و… روش تبلیغات از روش های سنتی بسیار فاصله گرفته است و دیگر شما برای نمایش تبلیغات خود مجبور نمی باشید که تیزر تبلیغاتی خود را حتما در شبکه های صدا و سیما نمایش دهید. اگرچه همچنان صدا و سیما یکی از بهترین و مهمترین رسانه های تبلیغاتی می باشد ولی در کنار صدا و سیما شبکه های اجتماعی جای خود را باز کرده اند و جایگاه قابل قبولی برای نمایش تبلیغات را دارا می باشند در نتیجه نمایش تیرز های تبلیغاتی شما در شبکه های اجتماعی اگر به صورت حرفه ای و با برنامه ریزی صحیح انجام گیرد می تواند بسیار کارا باشد و با هزینه ای بسیار کمتر نسبت به هزینه تبلیغات و نمایش تیزر تبلیغاتی در صدا و سیما قابل انجام می باشد.

هزینه ساخت فیلم صنعتی
طراحی و ساخت فیلم صنعتی
ساخت فیلم صنعتی

طراحی و ساخت فیلم صنعتی

رویکرد در فیلم صنعتی بیشتر بر مبنای شکل گیری فرایند تولید ، اهداف بلند مدت ، پرداخت ویژه به محصول و مقایسه با کالاهای داخلی و خارجی بهمراه تاکید بر نکات بارز محصول ، و علت پیدایش محصول که فرایندی است برای شکل دهی فیلم صنعتی است. اگر قصد معرفی محصولات خود را دارید می توانید با ساخت تیزر تبلیغاتی و انتشار آن در رسانه های مختلف، برند خود را به همگان معرفی نمایید.
هزینه ساخت تیزر تلویزیونی
طراحی و ساخت تیزر تلویزیونی
ساخت تیزر تلویزیونی

طراحی و ساخت تیزر تلویزیونی

با توجه به گستردگی مخاطب تلویزیون ساخت تیزر تبلیغاتی برای تلویزیون متفاوت از رسانه های دیگر است. با در نظر گرفت قیمت بالای پخش در تلویزیون ،تیزرهای تبلیغاتی با کمترین زمان باید تبلیغ خود را به مخاطب عرضه کند. یعنی از گرافیک و ایده نهایت استفاده شود تا در کمترین زمان پیام تبلیغ به گوش مخاطب برسد و این پیام در ذهن مخاطب ماندگاری داشته باشد.

هزینه ساخت انیمیشن
طراحی و ساخت انیمیشن
ساخت انیمیشن

طراحی و ساخت انیمیشن

اینفوگرافیک یکی از روش های نوین برای پرداخت ویژه به “پیام تبلیغ” در کمترین زمان و با تاثیر پذیری بیشتر است. این گونه تبلیغات با استفاده از آیکون های هر موضوع و با استفاده از فضا سازی تبلیغ صمیمانه عرضه می شود. منظور از تبلیغ صمیمانه ایجاد ارتباط با بینندگان تیزر، به صورت کاملا خودمانی است. انیمیشن های ارائه داده شده با توجه به بستر گرافیکی مناسب می توانند، در کوتاهترین زمان پیام تبلیغ را در ذهن مخاطب حک کنند.

پر مخاطب ترین نوع تیزر های تبلیغاتی کدام اند ؟

طراحی تیزر تبلیغاتی در انواع مختلفی انجام میشود که با توجه به نوع کسب و کار شما انتخاب نوع تیزر تبلیغاتی بسیار حائز اهمیت می باشد. الیته میزان بودجه ای که شما برای ساخت تیزر در نظر گرفته اید نیز در ساخت تیزر موثر می باشد. در کل 3 مدل تیزر تبلیغاتی قابل ساخت می باشد که که در این قسمت توضیحی مختصر در مورد این موارد می دهیم

اولین مدل از تیزرهای تبلیغاتی که به وفور نیز دیده می شود تیزرهای تبلیغاتی موشن گرافیک می باشد تیزرهای های تبلیغاتی موشن گرافیک تماما به وسیله نرم افزارهای کامپیوتری ساخته می شود و تمام کاراکترهایی که در این تیزها استفاده می شود کاراکترهای مجازی بوده که با توجه به قدرت سازنده تیزر می تواند بسیار جذاب طراحی شود و علت این موضوع این می باشد که در این حوزه که مربوط به ساخت انیمیشن می باشد با توجه به گسترده بودن نرم افزار های انیمیشن سازی و باز بودن دست نیروی سازنده در طراحی انیمیشن می توان انیمشن های بسیار با کیفیت و خلاقانه و با جذابیت بالا طراحی نمود از جمله نرم افزار هایی که می توان در ساخت تیزر تبلیغاتی موشن گرافیک استفاده نمود نمود می توان به نرم افزرا ادوب افتر افکت و نرم افزار 3dmax اشاره نمود که از قویترین نرم افزارها در حوزه ساخت تیزر های تبلیغاتی می باشد.

طراحی و ساخت تیزر تبلیغاتی
سبک های محبوب تیزر های تبلیغاتی در ایران
هزینه ساخت مستند شهری
طراحی مستند شهری
ساخت مستند شهری

طراحی مستند شهری

در مستند سمفونی شهری نگاه قالب بر جریان زندگی یک شهر که تمام فاکتورهای یک شهر را از قبیل سیمای شهر ، خیابان ها ، خودروها ، فضای سبز ، فضای صنعتی ، تردد آدمها ، ارتباطات ، تجمع و موقعیت هایی که شاخصه همان شهر است تاکید دارد. این مستند در واقع یک روز یک شهر را نشان می دهد. در ساخت مستند شهری به تمامی عوامل بالا توجه می شود و در درست کردن آن سعی می گردد حس و حال و روح شهر به بیبننده انتقال پیدا کند.
هزینه ساخت تیزر موشن گرافیک
طراحی تیزر موشن گرافیک
ساخت تیزر موشن گرافیک

طراحی تیزر موشن گرافیک

در این روش تصاویر حقیقی (در نوع مختلف) با اضافه شدن ویژگی های متنی که توضیح سوژه را می دهد برای تاثیر گذاری بیشتر و اضافه گردن گرافیک و بافت تصویری مضاعف از روش موشن گرافیک استفاده می شود. این روش بازخورد زیادی برای کسب و کارها دارد زیرا که با به کار گیری ترکیبی از گرافیک و تصاویر حقیقی می توان بالاترین سطح را در طراحی موشن گرافیک ارزان ایجاد کرد و در زمان مناسب پیام تبلیغ را در ذهن و جان بینندگان جای داد.
هزینه ساخت تیزر شبکه های اجتماعی
طراحی تیزر شبکه های اجتماعی
ساخت تیزر شبکه های اجتماعی

طراحی تیزر شبکه های اجتماعی

با گستردگی روزافزون مخاطبان شبکه مجازی یکی از بهترین تبلیغات در این بخش ساخت ویدئوهای ویژه کوتاه، برای نمایش در صفحات شبکه های اجتماعی است.نوع تبلیغات در این بخش باید عمومی تر و به گونه ای جذابیت بیشتری داشته باشد که قابل اشترک گذاری در بین مخاطبان را دارا باشد. ساخت موشن گرافیک جهت ارائه محصولات تولیدی در رسانه های اجتماعی بیشتر توصیه می شود.

 

1- اولین مرحله از ساخت یک تیزر تبلیغاتی انتخاب نوع تیزری می باشد که نیاز شما را برطرف میکند این انتخاب به زمینه کاری شما و همچنین میزان بودجه ای که شما قصد دارید برای ساخت تیزر هزینه کنید بستگی خواهد داشت. در این مرحله همکاران ما با توجه به دو مورد بالا بهترین پیشنهاد را برای انتخاب نوع تیزر به شما ارائه خواهند داد. البته نکته دیگری که در انتخاب نوع تیزر تبلیغاتی سهمیم می باشد این نکته است که شما قصد دارید تیزر تولید شده را در کجا به نمایش دربیاورید. اگر هدف شما از نمایش تیزر صدا و سیما باشد حتما باید از تیزهای انیمیشن سه بعدی و یا تیزر رئال استفاده نمایید ولی برای انتشار تیزر در شبکههای اجتماعی استفاده از تبزرهای موشن گرافیک دو بعدی نیز پیشنهاد میگردد.

 

 

2- سناریوی تیزر: از جمله مهم ترین مراحل از ساخت تیزر تبلیغاتی سناریوی تیزر تبلیغاتی می باشد. سناریوی تیزر تبلیغاتی هم با توجه به محل نمایش تیزر تبلیغاتی متفاوت می باشد. مثلا اگر شما قصد دارید تیزر تبلیغاتی را در تلوزیون های شهری نمایش دهید باید از سناریوهای خاصی استفاده شود همچنین در صورتیکه قصد دارید تیزر تبلیغاتی را در صدا سیما و یا شبکه های اجتماعی منتشر کنید قطعا باید از سناریوهای متفاوتی استفاده نمایید

1- بازید از محل اجرای پروژه: عوامل اجرایی بعد از تحویل گرفتن سناریو به محلی که قرار است تیزر ساخته شود می روند و به بازدید محل پرداخته و از کم و کیف محل برای اجرای مناسب و ساخت تیزر تبلیغاتی در این محل می پردازند.در صورتیکه محل مورد تایید قرار نگیرد پیشنهاد ساخت تیزر تبلیغاتی در محل دیگری با به بخش مدیریت خواهند داد.در صورتیکه خود شما محل را مورد نظر دارید و یا از منزل شخصی خود می خواهید برای ساخت تیزر تبلیغاتی استفاده کنید آن را به همکاران ما اطلاع دهید.

2- انتخاب بازیگر: بعد به انتخاب بازیگر نموده که این مرحله نیز بسیار مهم می باشد و انتحاب بازیگران با توجه به نوع کسب و کار اهمیت زیادی دارد. سن یازیگرانی که در تیزر شما قرار است بازی کنند و همچنین جنسیت بازیگران در تیزر تبلیغاتی شما تاثیر زیادی در بازخورد تیزر شما خواهد داشت.

3- مرحله بعدی ساخت تیزر تبلیغاتی انجام کار گریم و آماده نمودن محل قبلمبرداری می باشد.که در این قسمت نیز استفاده از گریمر های خوب بسیار حاصز اهمیت می باشد. در واقع کار فیلمبرداری یک تیزر تبلیغاتی کاملا حرفه ای می باشد و حتی گاهی از استاندارد های ساخت فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی نیز بالاتر می باشد. در مرحله بعد از تولید تیزر با یکی از کارگردان های با تجربه در زمینه تیزر سازی مراحل ساخت تیزر تبلیغاتی، فیلم برداری، صدا برداری و… را زیر نظر میگیرد تا ساخت تیزر تبلیغاتی با بهترین کیفیت ممکن انجام گیرد. بعد از اتمام فیلمبرداری برای تیزر نسخه دمو به شما تحویل می شود و در صورت عدم وجود مشکل کارهای گرافیکی روی تیزر تبلیغاتی انجام میگیرد. نسخه های متفاوت تیزر تبلیغاتی بعد از اتمام کار طراحی و تولید تیزر تبلیغاتی چند خروجی از تیزر طراحی شده به شما تحویل می شود که دارای کیفیت های متفاوت و حجم های متفاوت می باشد این نسخه ها هرکدام برای استفاده در جاهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد به عنوان مثال نسخه ای شما قصد دارید در سایت خود قرار دهید با نسخه ای که قرار است در شبکه های اجتماعی منتشر کنید متفاوت می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

اسکرول به بالا