ما چه خدماتی ارائه می دهیم؟

درباره عکاسی صنعتی و تبلیغاتی از ما بپرسید!

عکاسی و فیلمبرداری از سمینار و همایش ها

عکاسی از همایش ها (به اصطلاح عکاسی کنفرانسی) کار چندان راحتی نیست. قبل از شروع کار باید بدانید که از چه چیزی و به چه نحوی میخواهید تصویربرداری کنید، به چه مواردی باید بیشتر دقت کنید و چگونه عکسی بگیرید که همه افراد حاضر در سالن را در یک کادر پوشش بدهد.

نکات مهم در عکاسی از سمینار ها و همایش ها :

 • تا حد امکان از نور فلاش استفاده نشود
 • به بکگراند سوژه توجه دوچندان داشته باشید
 • به جای استفاده بیش از حد از زوم دوربین عکاسی، سعی کنید خودتان را به سوژه نزدیک تر کنید
 • توصیه میکنیم از یک دوربین DLSR که قادر به عکسبرداری با ISO 800 به بالاست، بهره بگیرید.
 • اگر شرایط مهیا بود قبل از شروع همایش، از اتفاقات پشت صحنه و روند آماده سازی آن رویداد فیلمبرداری کنید
 • عکاسی از زوایای دور با دید گسترده و …

یکی از مواردی که عکاس باید در نظر داشته باشد این است که به خواسته میهمانان احترام بگذارد چرا که ممکن است شخص یا اشخاصی از آن جمع تمایلی به گرفتن عکس نداشته باشند. مسلمأ عکاسان ما همه این موارد را در حین تصویربرداری به طور کامل رعایت می کنند چرا که اولویت ما رضایت مشتریانمان است.

لیست کامل حوضه های کاری تیم عکاسی ساترین در این زمینه :

 • عکاسی و فیلمبرداری از همایش، سمینار و جشنواره های رسمی و غیر رسمی

عکاسی از کارخانه و محصولات صنعتی

عکاسی از فضای کارخانه ها، کارگاه ها و تجهیزات صنعتی جزئی از عکاسی صنعتی به حساب می آید. این نوع عکس ها در قالب بروشور، کاتالوگ و پوستر یا حتی در فضاهای مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و سایت با هدف نشان دادن قابلیت های یک کالا، دستگاه ها و تجهیزات صنعتی به مخاطبان نمایش داده می شود. همچنین برخی از صاحبان کسب و کارها ها تمایل دارن که گزارش های سالانه و پیشرفت های شرکت خود رو در قالب چند عکس و فیلم به ثبت برسانند.

نکات مهم و قابل توجه در عکاسی صنعتی از کارخانه و خط تولید :

عکاس صنعتی هنگام ثبت عکس، این را باید خوب بداند که چگونه توجه مخاطب خود رو به بخشی از عکس جلب نماید. عکاسی صنعتی همانند سایر تصویربرداری های حرفه ای با تنظیم نور، زاویه و ذوق هنری رابطه مستقیم دارد. 

 • دانستن نیاز مشتریان آن کارخانه و محصولاتش
 • نمایش قابلیت های محصول با جزئیات بالا
 • رعایت نکات ایمنی و استفاده از لباس و کلاه مخصوص در زمان عکاسی

تیم ما با سالها تجربه در این زمینه و با داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته عکاسی و فیلمبرداری، تصاویر درخواستی شما را به بهترین شکل به ثبت می رساند.

لیست کامل حوضه های عکاسی ما در زمینه عکاسی صنعتی :

 • عکاسی از کارخانه و فضای کارگاه ها
 • عکاسی از محصولات و تجهیزات صنعتی
 • فیلمبرداری و ساخت تیزر تبلیغاتی صنعتی

عکاسی و فیلمبرداری از فضای داخلی شرکت یا خط تولید 

عکاسی از فست فود

عکاسی از منوی رستوران و کافی شاپ (عکاسی از غذا)

عکاسی از غذا یکی از زیر مجموعه های عکاسی تبلیغاتی است. از این نوع عکس ها معمولا در کاتالوگ، منو رستوران، کارت ویزیت، پوستر و حتی کتاب های آشپزی به کار برده می شوند.

معمولا برخی از مشتریان تمایل دارند که قبل از سفارش غذا، تصاویر آن را به صورت آنلاین مشاهده کنند بدین ترتیب داشتن چند شات حرفه ای از غذاهای موجود در منو، برای هر رستوران و کافی شاپ لازم و ضروری است. به احتمال زیاد برایتان پیش آمده که عکسی از یک غذا یا نوشیدنی روی بیلبوردهای تبلیغاتی ببینید و شکل و شمایل آن شما را ترغیب به سفارش آن کند دلیل این امر بهره گیری از عناصر بصری برای جلب نظر مخاطبان، توسط عکاس آن عکس می باشد.

صنایع غذایی کاملا اشباع شده و این روزها شاهد رقابت شدیدی در این زمینه هستیم. اگر به دنبال پیروزی در این رقابت هستید باید از جمع متمایز باشید. چگونه؟ با ثبت چند تصویر خوشمزه!

نکات مهم در عکاسی از غذا :

لنزهای ماکرو برای عکاسی از خوراکی بسیار مناسب هستند چرا که امکان بزرگنمایی و ثبت چشم انداز های بسیار کوچک را فراهم می سازد. از آنجایی که هیچگاه نمی توانید با دوربین گوشی های موبایل جزئیات دقیق خوراکی ها رو به تصویر بکشید، . یک دوربین عکاسی حرفه ای و لنز ماکرو میتواند کلاس کاری شما را چندین درجه ارتقاء داده و مشتری های بیشتری برای شما جذب کند. ما آماده ایم که این امر مهم را برای شما عملی کنیم.

لیست کامل حوضه های عکاسی ما در زمینه عکاسی از غذا :

 • عکاسی از غذا و نوشیدنی
 • عکاسی و فیلمبرداری از فضای رستوران و کافه
 • عکاسی از رستوران سنتی و فست فودی ها
 • عکاسی از فروشگاه های خشکبار و شیرینی (قنادی)

عکاسی و فتومونتاژ محصولات در محیط

به تعریفی، فتومونتاژ یعنی ترکیب چند تصویر با هم و خلق یک عکس واحد با موضوعی جدید. وقتی حرف از فتومونتاژ به میان می آید شاید ذهنیت خیلی از شما به سمت ترکیب تصاویر هنری و خلاقانه برود اما در اینجا منظور ما از فتومونتاژ، تغییر پس زمینه یک محصول بوده به طوری که بیننده به سختی بتواند متوجه این تغییر بشود.

در عکاسی و فتومونتاژ محصولات، اصلی ترین بحثی که مطرح است زاویه عکس بوده که باید با زاویه تصویری که قرار است با هم ترکیب شوند یکسان باشد. نکته دیگر میزان نور عکس است که با بهره گیری از نرم افزار های ویرایش عکس مانند فتوشاپ، باید به درستی تنظیم شود.

فتومونتاژ تبلیغاتی بیشتر در عکاسی از لوازم خانگی برقی مانند تلوزیون و یخچال و غیر برقی مانند تختخواب و مبل کاربرد دارد.

لیست کامل حوضه های عکاسی ما در زمینه عکاسی و فتومونتاژ محصولات :

 • عکاسی و فتومونتاژ هر نوع محصول تبلیغاتی
 • عکاسی و تغییر پس زمینه لوازم خانگی برقی مانند یخچال، تلوزیون و…
 • عکاسی و فتومونتاژ تختخواب، مبل و صندلی
 • و …

عکاسی با پس زمینه سفید و ساده

عکاسی با پس زمینه سفید نوعی عکاسی صنعتی و تبلیغاتی با بکگراند تک رنگ هست که علاوه بر اینکه تمرکز مخاطب را روی محصول حفظ می کند، نوعی عکاسی مدرن به حساب می آید. این نوع عکس ها، هم در کاتالوگ، بروشور و پوستر استفاده می شود و هم در فضای مجازی… 

توجه بیشتر بیننده به سوژه اصلی عکس و جزئیات دقیق محصول، اصلی ترین مزیت عکس با پس زمینه سفید نسبت به عکس های معمولی می باشد. وقتی میگوییم پس زمینه سفید بدین معنا نیست که بکگراند محصول باید حتما سفید باشد شما آزادید رنگ دلخواه خود را در زمان عکاسی انتخاب کنید.

لیست کامل حوضه های عکاسی ما در زمینه عکاسی با پس زمینه سفید و ساده :

 • عکاسی از محصولات و کالاها با بکگراند سفید
 • عکاسی از مبلمان، صندلی، تخت با پس زمینه ساده

عکاسی از پوشاک و بوتیک لباس

عکاسی از پوشاک و لباس هم جزء دیگری از عکاسی صنعتی می باشد. با همه گیر شدن فضاهای مجازی و پدید آمدن فروشگاه های اینترنتی، بسیاری از افراد دیگر تمایلی به خرید حضوری ندارند. در این شرایط فروشندگان و صاحبان بوتیک های لباس، باید به فکر گسترش فروشگاه خود و ورود به دنیای عظیم مجازی باشند. 

وقتی برای اولین بار وارد شبکه های مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام می شوید اولین نکته ای که توجه شما را به خود جلب می کند اهمیت وجود تصاویر زیبا در این اپلیکیشن هاست. این حقیقت بر هیچکس پوشیده نیست که کاربران برای دیدن عکس و فیلم به این نرم افزارها مراجعه می کنند. این امر فرصتی مناسب برای شماست که تصاویر محصولات خودتان را با دیگران به اشتراک گذاشته و کسب و کار آنلاین را نیز تجربه کنید.

تیم ساترین با داشتن استودیو اختصاصی عکاسی تبلیغاتی، در به حقیقت پیوستن این مهم در کنار شماست.

لیست کامل حوضه های عکاسی ما در زمینه عکاسی از پوشاک : 

 • عکاسی از پوشاک و لباس
 • عکاسی از کفش و ساعت مچی
 • عکاسی و فیلمبرداری از بوتیک و فروشگاه های لباس
اسکرول به بالا