بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران

بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران کجا است؟ آتلیه خوب برای عکاسی از نوزاد باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟ برای عکاسی از کودک و نوزاد به کدام آتلیه در تهران برویم؟ با ما در این مقاله همراه باشید، چرا که قصد داریم در مورد بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران صحبت کنیم و ویژگی هایی را بررسی کنیم که قطعا برای انتخاب بهتر برای شما مفید خواهد بود.

یکی از ماندگارترین تصاویری که خانواده ها می‌توانند ثبت کنند، دوران نوزادی و کودکی فرزندشان است. با ثبت تصاویری از فرزند خردسال یا نوزاد خود، می‌توانند تا سال های سال، خوراک خاطرات شب نشینی ها را داشته باشند. اما بدون شک، اینکه چگونه و چه کسی مسئولیت عکاسی از نوزاد شما را بر عهده خواهد داشت، بسیار مهم است، چرا؟ چون کیفیت خروجی تصاویر، کاملا به هنر عکاس و آتلیه عکاسی بستگی دارد.

بهترین آتلیه عکاسی از نوزاد، بارداری و کودک در تهران

اینکه از چه تجهیزاتی استفاده می‌شود؟ در چه فضایی عکاسی صورت می‌گیرد؟ کیفیت نمونه کارهای قبلی چگونه بوده است؟ همگی در انتخاب بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران، تاثیر خواهند داشت. پس با ما همراه باشید تا به صورت کامل، مولفه های انتخاب بهترین آتلیه عکاسی در تهران را با هم بررسی کنیم.

قبل از آن بهتر است بدانید که استودیو ساترین، دارای فضایی آرام، دلنشین و کودکانه برای ثبت تصاویر دوران کودکی و نوزادی فرزند دلبند شما است، پس شما می‌توانید برای سفارش عکاسی از نوزاد و کودک در آتلیه یا فضای باز، با استودیو ساترین در ارتباط باشید.

مولفه هایی برای انتخاب بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران

در تهران، آتلیه های عکاسی زیادی هستند که کار تصویربرداری از کودک و نوزاد را انجام می‌دهند. شاید فکر کنید که انتخاب از بین همه این آتلیه سخت و دشوار باشد، اما با بررسی مولفه هایی که در پایین به آنها اشاره می‌کنیم، می‌توانید انتخاب درست تری داشته باشید. پس با ما تا انتهای این بند همراه باشید.

1- باید دارای مجوز باشد.

یکی از مهمترین مولفه هایی که می‌توانید روی آن حساب باز کنید، دارا بودن جواز کسب است. جواز کسب به صورت مستقیم از اتحادیه صنف عکاسان و فیلمبرداران تهران صادر می‌شود. به این معنی که می‌توان روی اعتبار آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد، حساب ویژه باز کرد.

همچنین اگر مشکلی بود یا شکایتی از کیفیت خروجی ارائه شده داشتید، می‌توانید از طریق اتحادیه برای پیگیری و احقاق حق خود، اقدام فرمایید.

بهترین آتلیه عکاسی از نوزاد در تهران

2- باید دارای فضای اختصاصی برای عکاسی باشد.

یک آتلیه عکاسی نوزاد خوب، باید دارای فضای اختصاصی باشد تا مادر و فرزند بتوانند در این فضا برای عکاسی قرار بگیرند. قطعا بخشی از موفقیت آتلیه عکاسی، در طراحی فضای عکاسی با نورپردازی درست و اصولی خواهد بود.

در این فضا، علاوه بر استفاده از بهترین اکسسوری ها، باید آرامش برقرار باشد، تا فرایند تصویربرداری بدون اضطراب از سوی مادر یا فرزند، صورت بگیرد و آنچیزی که مد نظر مشتری است، اجرا شود. خیلی مهم است که محیط آرام و ساکت باشد، چرا که نوزادان به سختی به خواب می‌روند، اما به آسانی از خواب می‌پرند، بنابراین باید محیط عاری از هر گونه صدایی باشد.

آتلیه عکاسی از نوزاد در تهران

3- باید از بهترین تجهیزات برای تصویربرداری استفاده کند.

قطعا آتلیه ای که از بهترین و به روزترین تجهیزات عکاسی و نورپردازی استفاده می‌کند، انتخاب درست تری خواهد بود. چرا که وجود تجهیزات پیشرفته و درست، کمک زیادی به بالا رفتن کیفیت خروجی تصاویر خواهد کرد.

مثلا لنزهای جدید، با قابلیت فوکوس بهتر، می‌توانند کیفیت تصاویر ثبت شده را تا حد زیادی بالا ببرند. اما استفاده از تجهیزات قدیمی اعم از نور و دوربین و لنز، شاید کیفیت متفاوتی از سال های قبل ارائه نکند که به همین دلیل، به نظر می‌رسد در زمان گذشته اقدام به عکاسی شده است.

عکاسی از نوزاد در تهران

4- عکاس دارای تخصص کافی در این زمینه باشد.

عکاسی که پشت دوربین ایستاده است، نقش تعیین کننده ای در آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران دارد. چرا؟ چون او قرار است تمامی نکات را به مشتری برای ژست صحیح و قرارگیری در پوزیشن های درست منتقل کند. بنابراین، عکاس علاوه بر تخصص و مهارت کافی در هنر عکاسی، باید بتواند از تجربیات خود برای بهتر شدن شرایط عکاسی از نوزاد و کودک استفاده کند و به طور مختصر، تجربه کافی در زمینه عکاسی از کودک و نوزاد را داشته باشد.

همچنین در شرایطی که نوزاد یا کودک بی قراری می‌کند، باید توانایی کنترل او را طبق تجربه های قبلی داشته باشد و او را آرام کند تا فرایند عکاسی به صورت ساده تر، پیش برود.عکاسی اختصاصی از نوزاد شما در استودیو ساترین

 

5- از نمونه کارهای قوی برخوردار باشد.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت یا پیج آتلیه مورد نظر، نمونه کارهای آن در زمینه عکاسی از کودک و نوزاد را مشاهده کنید. اگر این نمونه کارها به قدر کافی حرفه ای و خلاقانه هستند، پس می‌توانید روی مهارت و تخصص آتلیه عکاسی حساب باز کنید.

هرچقدر نمونه کارها قوی تر باشد و به دل شما بنشیند، راحت تر می‌توان به آتلیه اعتماد کرد.

بهترین استودیو عکاسی کودک و نوزاد با فضای اختصاصی

6- دارای مدیریت حرفه ای باشد.

بسیار مهم است که چه کسی این آتلیه عکاسی را اداره می کند. چون شما با توجه به تخصص، مهارت و مدیریت ایشان، می‌توانید به خروجی کار دلگرم باشید و مطمئن باشید با وجود مدیریت حرفه ای و کار بلد که خود در زمینه عکاسی تخصص دارد، تصاویر باکیفیتی را دریافت خواهید کرد. این مدیر، دلسوزانه برای بالا رفتن کیفیت تصاویر شما تلاش خواهد کرد.

با این تفاسیر، بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران کدام است؟

بهترین آتلیه عکاسی از نوزاد در تهران

بهترین آتلیه عکاسی از کودک و نوزاد در تهران؛ استودیو ساترین

استودیو ساترین، یکی از بهترین آتلیه ها برای عکاسی صنعتی، تبلیغاتی و شخصی است. شما می‌توانید برای عکاسی حرفه ای روی این آتلیه عکاسی با امکان و تجهیزات به روز، حساب ویژه باز کنید.

تمامی مولفه هایی که در بالا بررسی کردیم، در استودیو ساترین دیده می‌شود. از مجوزها و لایسنس های ساترین گرفته تا نمونه کارهای عالی در زمینه های مختلف عکاسی، از مهمترین دستاوردهای استودیو ساترین با بیش از 2 دهه فعالیت تخصصی در این حوزه است.

مدیریت آتلیه عکاسی ساترین، بر عهده استاد شجاع الدین آقایی است که ایشان سابقه طولانی در زمینه عکاسی حرفه ای از خود دارند و دلسوزانه برای بهتر شدن خروجی کار، تلاش می‌کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا